04.11.2012 - Salon Trynity exceloval na Bavorském mistrovství kadeřníků 2012 v Norimberku

 
Jako vítězka soutěže INSPIRACE 2013 (3. místo), která se už potřetí konala v rámci veletrhu World of Beauty & Spa Podzim 2012 v pražských Letňanech, získala Maria Andrášková kromě hodnotných cen také možnost reprezentovat 21. října 2012 Českou republiku na Bavorském mistrovství kadeřníků – mezinárodní kadeřnické soutěži při doprovodném odborném veletrhu HAARE 2012 na výstavišti v Norimberku, což je akce, kterou již více než 20 let pořádá Zemský cechovní svaz bavorského kadeřnického řemesla (LIV) a NürnbergMesse. Maria Andrášková se přihlásila do dvou kategorií. 
 
V první kategorii Sonderklasse Damen Fashion bylo jejím úkolem vytvořit dámský denní a večerní účes z dlouhých vlasů. Posuzoval se účes a barva vlasů. Oba účesy česala ve stylu Patrica Camerona. Denní účes byl jednoduchý - hladký vršek rozpuštěných vlasů přecházel do zvlněných konců. Stylový večerní účes vytvořila vyčesáním vlasů dohladka do klasického bobu ozdobeného pramínky vlasů a doplněného netradičně stočenou přední partií vlasů. U obou účesů použila kombinace barev v přírodních studených odstínech. V této kategorii obsadila Maria Andrášková 2. místo.
 
Ve druhé kategorii Trend Award Damen bylo jejím úkolem vytvořit dámský trendový účes a během další sedmi minut ho přečesat do úplně jiné podoby. Zde se posuzoval střih a barva vlasů + celková změna vizáže. V této kategorii obsadila Maria Andrášková 4. místo.
 
V obou kategoriích byl kladen důraz na celkový dojem a to včetně oblečení.
 
Konkurence byla veliká, ale šéfová Salonu Trynity opět zazářila.

ÚČES - Maria Andrášková, Salon Trynity
MAKE-UP - Alena Miklóšová, Salon Trynity