Salon Trynity Liberec

Majitelkou Salonu Trynity v Liberci je Maria Andrášková, zkušená kadeřnice s dlouholetou praxí. Vlastní síť tří kadeřnictví a pracuje jako lektorka rekvalifikačních kadeřnických kurzů.

Jako kadeřnice začala Maria Andrášková samostatně podnikat v dubnu roku 2000 a to otevřením svého prvního kadeřnictví v Chrastavě. Měla veliký úspěch a klientela se jí rozrostla natolik, že o 5 let později, v květnu 2005, otevřela v Hrádku nad Nisou druhé kadeřnické studio. Na začátku roku 2006 začala Maria Andrášková spolupracovat s předním českým kadeřníkem Tomášem Kotlárem a rozhodli se vytvořit projekt Hair Atelier Kotlár – franchising. Po dlouhých přípravách se projekt mohl rozběhnout a provoz první franchisy a salonu krásy - Salonu Trynity - byl zahájen v září roku 2006.

Od té doby prošel náš salon řadou změn a inovací. Od školení zaměstnanců, které zajišťovala Hair Kotlár Academy za osobní účasti Tomáše Kotlára, přes stěhování, až po rozšíření nabídky služeb.

V březnu roku 2011 byl projekt franchisy ukončen. Naším výhradním partnerem se stala firma Primavera Andoranna s.r.o. Od této chvíle se Salon Trynity smí honosit titulem Ambasador Salon značky Alter Ego - patříme mezi 6 technologů pro ČR a SR.

Spolupracujeme rovněž s firmami mimo obor - zajištění ohodnocování zaměstnanců velkých společností, spolupráce s tiskem, výborným fotografem a inzertními weby. Neustále rozšiřujeme naše služby o novinky, které se v oborech objevují, abychom mohli vždy nabídnout to, co zákazník právě žádá. Náš salon zapojujeme do různých soutěží a akcí. Klientela se rychle rozrůstá a Trynity se stává, podle plánu, jedním z nejlepších salonů krásy v Liberci.

Srdečně Vás k nám zveme, neboť my si můžeme dovolit zaručit Vám poskytnutí služeb nejvyšší kvality.